banner

Tub LED

Si furnizues profesionist i tubave LED, ne kemi zhvilluar mirë seritë e produkteve të tubave LED për nevoja të ndryshme të tregut.WeFabrika e vet e tubave të dritës me 5 linja prodhimi shumë automatike, të cilat mund të prodhojnë T8 LED, T5 LED dhe T6 LED. Meqenëse ato janë zëvendësim LED i llambës fluoreshente, tubi LED quhen gjithashtu dritë fluoreshente LED, tuba fluro LED, llambë me tub LED ose tub LED. Tubat tanë LED janë të çertifikuar me CE | EMC | LVD | RoHS | ERP |UL | DLC | INMETRO | NOM | SMARK | MSA | SASO | CB. Xinguangyuan Lighting është një prodhues profesional i tubave LED në Kinë. Ne ofrojmë shërbime OEM për markat kryesore të ndriçimit LED. Xinguangyuan Lighting është një prodhues i tubave LED, prodhues i tubave LED T5, prodhues i tubave LED T8, prodhues i tubave LED T6.

24 Gjithsej

Lini Mesazhin Tuaj