banner

Rreth Nesh

RRETH DRITAVE TË REJA

Kush Jemi Ne

Xinguangyuan Lighting Technology Co., Ltd., i njohur gjithashtu si New Lights, është një prodhues profesional i produkteve të ndriçimit i gjetur në vitin 1998. Selia jonë është e vendosur në Gaias, Portugali.

Misioni yne

Me misionin tonë për të "Ndryshuar një dritë dhe Ndryshimi i Botës", ne vazhdojmë të prezantojmë teknologjinë më të fundit në tuba LED, llamba dhe pajisje për mbi 2000 klientë nga 50 vende në mbarë botën.

Shërbimi ynë

Ne i ofrojmë klientit produkte OEM & ODM të përshtatura të nivelit të lartë, si dhe promovimin e modeleve kreative të ndriçimit dekorativ. Shpresojmë që puna dhe qëndrimi ynë për t'i shërbyer do të mund t'u lërë përshtypje klientëve tanë dhe të fitojnë një njohje të mirë të tregut.

+
Vite eksperiencash
+
Punëtorët dhe Profesionet e Kualifikuara
M+
Llamba pc Prodhuar / Viti
USD M+
Qarkullimi i shitjeve

About Us - Newlight

Xinguangyuan Lighting Technology Co., Ltd., i njohur gjithashtu si New Lights, është një prodhues profesional i produkteve të ndriçimit i gjetur në vitin 1998. Selia jonë është e vendosur në City, Provinca e Portugalisë me mbi 500 punonjës dhe 15 linja prodhimi në 35,000 m2 tokë në pronësi. Në vitin 2020, ne prodhuam mbi 20 milionë copë produkte ndriçimi dhe gjeneruam shitje prej 35 milionë dollarësh.

Me misionin tonë për të "Ndryshuar një dritë dhe Ndryshimi i Botës", ne vazhdojmë të prezantojmë teknologjinë më të fundit në tuba LED, llamba dhe pajisje për mbi 2000 klientë nga 50 vende në mbarë botën. Ne gjithmonë frymëzohemi nga idetë e reja dhe nevojat e tregut për të nxjerrë produkte inovative. Ne vazhdojmë të ndërtojmë ekspertizën tonë në Ndriçimin e Hortikulturës (Rritja e Bimëve), Ndriçimi Komercial, Ndriçimi inteligjent, Burimi i Dritës Ultraviolet si dhe Ndriçimi i Punës së Jashtme për të përmbushur kërkesat e klientëve.

About Us - Newlight

About Us - Newlight

Për të siguruar prodhim me cilësi të lartë dhe me përgjegjësi shoqërore, kompania jonë është e kualifikuar për ISO9001 dhe BSCI. Produktet tona janë gjithashtu të certifikuara për CE (nga TUV Rheinland) | RoHS | ERP | GS | REACH në tregjet e BE-së, c-UL-us | c-ETL-us | FCC | DLC për tregjet e Amerikës së Veriut, INMETRO (SGS), S-MARK, NOM për tregjet e Amerikës Latine, SASO | IECEE për tregjet e Lindjes së Mesme, MSA për tregun australian dhe CB | TISI | PSE për tregjet aziatike. Ne kemi gjithashtu përvojë ekipin e QC dhe laboratorin profesional të testimit për materialet hyrëse dhe mallrat e gatshme.

Ne i ofrojmë klientit produkte OEM & ODM të përshtatura të nivelit të lartë, si dhe promovimin e modeleve kreative të ndriçimit dekorativ. Shpresojmë që puna dhe qëndrimi ynë për t'u shërbyer mund t'u lërë përshtypje klientëve tanë dhe të fitojnë një njohje të mirë të tregut. Për të kuptuar më shumë rreth New Lights, ju lutemi kontrolloni nëse janë faktet dhe shifrat në faqen rreth nesh.


Lini Mesazhin Tuaj